ارتش سوریه 7 تروریست جبهه النصره را در شمال حماه به هلاکت رساند

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، ارتش سوریه یک کاروان حامل سلاح و مهمات تروریست ها را در منطقه سهل الغاب در شمال غرب حماه هدف گرفت که با انهدام ادوات زرهی و کشته شدن دستکم هفت تروریست همراه شد.

ارتش سوریه 7 تروریست جبهه النصره را در شمال حماه به هلاکت رساند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ جمال سیدی، نیروهایی از ارتش سوریه شامگاه پنجشنبه تحرکات خصمانه گروه های تروریستی در محور شهرک العنکاوی در منطقه سهل الغاب در شمال غرب حماه را رصد کردند و آنها را هدف گرفتند.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه به نقل از یک مقام میدانی ارتش سوریه خاطرنشان کرد: روز پنجشنبه در محور سهل الغاب در شمال غربی استان حماه، دو دستگاه خودرو که چندین دستگاه موتورسیکلت آن را همراهی می کرد توسط ارتش سوریه رصد شد. گروه های تروریستی با این ادوات سلاح، مهمات و نفرات را جابه جا می کردند که با پاسخ نیروهای ارتش سوریه روبه رو شد.

به گفته این منبع ارتش سوریه این کاروان تروریست ها را با سلاح های مختلف زیر آتش گرفت که به نابودی وسایل نقلیه نظامی و کشته یا زخمی شدن سرنشینان آن منجر شد.

منابع محلی در استان ادلب نیز به نقل از عناصر گروه موسوم به کلاه سفیدها که وابسته به اطلاعات انگلیس است از انتقال اجساد هفت عضو گروهک تروریستی جبهه النصره شاخه القاعده در بلاد شام به بیمارستان جسر الشغور در استان ادلب اطلاع داد که تحت کنترل تروریست های خارجی است.

این منبع گفت: بعضی کشته ها شناسایی شده اند که از جمله آنها ماهر کوجک ملقب به تک تیرانداز تاو است که از ماهرترین نفرات در صفوف تروریست ها در پرتاب این نوع موشک های آمریکایی است.

کوجک به مهارت بالای خود طی سال های گذشته در پرتاب راکت های ساخت آمریکا در جبهه های استان های لاذقیه و غرب حماه مشهور بوده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارتش سوریه 7 تروریست جبهه النصره را در شمال حماه به هلاکت رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش سوریه 7 تروریست جبهه النصره را در شمال حماه به هلاکت رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید