بازدید نمایندگان مجلس از غیزانیه ، جلسه رسیدگی به شرایط هفت تپه 15 مرداد در مجلس برگزار می شود

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، سه نماینده تهران در مجلس بعد از برگزاری جلسه با کارگران هفت تپه در شهرستان شوش، عصر امروز، 11 مردادماه در بخش غیزانیه حضور پیدا کردند و از فرایند آبرسانی این بخش مطلع شدند.

بازدید نمایندگان مجلس از غیزانیه ، جلسه رسیدگی به شرایط هفت تپه 15 مرداد در مجلس برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ جمال سیدی، عصر امروز، 11 مردادماه سه تن از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی سیدنظام الدین موسوی، علی خضریان و احمد نادری بعد از برگزاری جلسه ای با کارگران هفت تپه و فرماندار شوش، به همراه مجتبی یوسفی، نماینده مردم خوزستان و صادق حقیقی پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در بخش غیزانیه حاضر شدند.

در این بازدید میدانی، نمایندگان از فرایند آبرسانی در فاز های یک و دو و سه مطلع شدند. طبق گفته مسئولان، آبرسانی در فاز یک و دو در حال انجام و تکمیل است و آبرسانی فاز سه نیز به تازگی آغاز شده و تکمیل آن، حداقل تا یک ماه آینده طول می کشد.

بیشتر بخوانید:

  • یک گام مثبت در چهل و نهمین روز اعتراضات کارگری / نمایندگان مجلس برای بررسی مسائل هفت تپه چه قول هایی دادند؟

سیدنظام الدین موسوی، عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید، از جلسه رسیدگی به شرایط شرکت هفت تپه و مطالبات کارگران آن، در روز چهارشنبه 15 مردادماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان مجلس و نماینده کارگران و مسئولان استانی و کشوری خبر داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازدید نمایندگان مجلس از غیزانیه ، جلسه رسیدگی به شرایط هفت تپه 15 مرداد در مجلس برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید نمایندگان مجلس از غیزانیه ، جلسه رسیدگی به شرایط هفت تپه 15 مرداد در مجلس برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید