توقف ناامید کننده و بد موقع بارسلونا برابر لوانته

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، بارسلونا با تساوی ناامید کننده ای که برابر لوانته به دست آورد تا حدود بسیار زیادی امیدهای خود برای قهرمانی را از دست داد.

توقف ناامید کننده و بد موقع بارسلونا برابر لوانته

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، در هفته سی و ششم رقابت های لالیگا یک بازی برگزار شد.

در این بازی بارسلونا مهمان لوانته بود. آبی اناری ها در صورت پیروزی در این دیدار خارج از خانه موقتا به صدر جدول رده بندی صعود می کردند اما با وجود آنکه دو بار پیش افتادند اما در نهایت نتوانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

لیونل مسی در دقیقه 26 گل نخست بارسلونا را به ثمر رساند و 8 دقیقه بعد هم پدری پیروز به گلزنی شد تا آبی اناری ها در نیمه نخست با دو گل پیروز شوند.

در نیمه دوم لوانته پیروز شد در دقایق 57 و 60 هر دو گل را جبران کند.عثمان دمبله در دقیقه 64 بار دیگر بارسلونا را پیش انداخت اما لوانته این بار هم جبران کرد و در دقیقه 83 گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی باهمین نتیجه سه بر سه به انتها رسد.

بارسلونا با این تساوی ناامید کننده ای که به دست آورد تا حدود زیادی شانس قهرمانی در لالیگا را از دست داد چرا که باید در هر دو بازی باقیمانده خود به پیروزی برسد این درحالی است که رئال و اتلتیکو مادرید هم دو بار تن به شکست دهند که این بسیار دور از انتظار و بعید است.

بارسلونا با 76 امتیاز به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد این درحالی است که اتلتیکو مادرید با وجود یک بازی کمتر و 77 امتیاز در صدر باقی ماند. رئال مادرید هم با 75 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده سوم واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توقف ناامید کننده و بد موقع بارسلونا برابر لوانته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف ناامید کننده و بد موقع بارسلونا برابر لوانته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید