درمان مسائل متداول ادراری

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، از علایم شایع در عفونت های ادراری است با این همه هنگام مصرف غذا های پر پروتئین و نیز کاهش مصرف مایعات نیز این حالت رخ می دهد. ارزیابی عموماً با انجام آزمایش ادرار صورت می پذیرد

درمان مسائل متداول ادراری

از علایم شایع در عفونت های ادراری است با این همه هنگام مصرف غذا های پر پروتئین و نیز کاهش مصرف مایعات نیز این حالت رخ می دهد. ارزیابی عموماً با انجام آزمایش ادرار صورت می پذیرد رفع کردن عفونت با دارو و یا تغییر رژیم غذایی و مصرف مایعات فراوان این مشکل را اغلب رفع می سازد.

این علایم در عفونت های شدید ادراری و نیز بیماری های مقاربتی رخ می دهند. عموماً فرد در داخل ادرار لکه های سفید و یا زردرنگ عفونت را می بیند. در آن موقع خصوصاً ترشحات چسبنده صبحگاهی در مجرا با سوزش مجرا همراهی دارد و گاهی درد در آلت تناسلی احساس می گردد آنالیز آزمایشگاهی و درمان سریع برای جلوگیری از بروز عوارض خصوصاً ناباروری و درد های مزمن لازم است.

این علامت در مردان به ندرت رخ می دهد. گاهی منی دارای رگه های خونی بوده و گاهی نیز خصوصاً در قسمت آخر دفع منی لخته های خون دفع می شوند. این حالت به شدت فرد را نگران و مضطرب می سازد. با این همه این حالت در افراد جوان چندان نادر نیست و اغلب با تغییر زمان و روابط جنسی و یا طول کشیده مرتبط است و احتیاج به درمان مداخله ای ندارد. گاهی نیز نشانه عفونت پروستات است. در افراد سالخورده آنالیز احتمال سرطان پروستات توسط همکاران اورولوژیست لازم است.

منبع: زندگی آنلاین

منبع: فرادید

به "درمان مسائل متداول ادراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمان مسائل متداول ادراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید