رونمایی استقلال از جانشین علی کریمی، مهدی پور در ترکیب ثابت

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، آبی پوشان هفته نخست رقابتهای لیگ برتر را در حالی با پیروزی دو بر صفر مقابل مس رفسنجان به پایان رساندند که از هیچ بازیکن جدیدی قادر به استفاده نبودند و آنها با همان ترکیب فصل گذشته شان به میدان رفتند.

رونمایی استقلال از جانشین علی کریمی، مهدی پور در ترکیب ثابت

فکری در مرکز زمین از نفراتی مثل فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی و آرش رضاوند استفاده کرد که زوج باقری-ریگی، هافبک های دفاعی این تیم را تشکیل می داد و این در حالی بود که فصل گذشته اغلب در این منطقه زوج ریگی-کریمی شکل می گرفت.

باوجود پیروزی استقلال در این دیدار، انتقاداتی عملکرد خط میانی آبی پوشان و به خصوص زوج هافبک های میانی این تیم اجرا شده بود و به نظر می رسد فکری در خط میانی تیمش نسبت به هفته اول تغییراتی اعمال نماید.

مهدی مهدی پور هافبک اصفهانی که از ذوب آهن به استقلال پیوست، شبیه ترین بازیکن به علی کریمی است و به نظر می رسد در هفته دوم این بازیکن در ترکیب اصلی تیمش مقابل فولاد به میدان رفته و در کنار مسعود ریگی زوج هافبک های میانی آبی پوشان را شکل دهند.

چه بسا با حضور مهدی مهدی پور در کنار مسعود ریگی، استقلال در مرکز زمین صاحب یک زوج اثرگذار دیگر باشد و مهدی پور بتواند تا حدودی جای خالی علی کریمی را برای آبی پوشان پر نماید.

آبی پوشان در دومین هفته از رقابتهای لیگ برتر میهمان فولاد خوزستان هستند که این دیدار از ساعت 16:40 روز جمعه 30 آبان به میزبانی فولاد در ورزشگاه خانگی این تیم آغاز می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رونمایی استقلال از جانشین علی کریمی، مهدی پور در ترکیب ثابت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی استقلال از جانشین علی کریمی، مهدی پور در ترکیب ثابت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید