سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس واگذار می شود

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، معاون سازمان خصوصی سازی گفت: در راستای افزایش سرمایه دو شرکت فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به هر کدام از دو باشگاه به زودی واگذار می شود.

سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس واگذار می شود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ جمال سیدی، ابوالقاسم شمسی معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین نشست واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهاراتی را ارائه کرد.

وی گفت: امروز جلسات هفتگی در خصوص بررسی پذیرش دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس در وزارت ورزش به ریاست وزیر ورزش برگزار گشت. عمده بحث فرآینده اصلاح ساختار مالی دو شرکت و افزایش سرمایه دو شرکت بود. نکته مهم مطرح شده این بود که به دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به هر کدام می بایست دو ورزشگاه داده می شد. به شرکت فرهنگی ورزشی استقلال، مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار و کمپ حجازی واگذار شد، به پرسپولیس هم مجموعه ورزشی درفشی فر و مجموعه ورزشی شهدای گمنام واگذار شد.

شمسی عنوان نمود: در این باره بحث مستندسازی انجام شد، امروز خبر های خوبی داشتیم، انشاءالله ظرف یکی دو هفته آینده هم سند مالکیت درفشی فر و هم سند مالکیت شهید مرغوبکار اخذ می شود و انتقال دو کمپ شهید حجازی و شهدای گمنام هم موضوع در دستور کار هیات دولت قرار گرفته است و انشاءالله در دستور قانون محاسبات عمومی ماده 177، انتقال اجرا شده و سند مالکیت اخذ خواهد شد.

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: نکات دیگری هم در این جلسه بحث شد، از جمله معین تکلیف اسپانسر های دو باشگاه و ثبت علایم تجاری یکی از این باشگاه ها از طریق اداره کل ثبت علایم تجاری و مالکیت معنوی پیگیری شد. بحث مشکلاتی که در بند حسابرس گزارش سال گذشته بود، پیگیری هایی صورت گرفت تا شفافیت لازم برای ورود این دو شرکت به بازار سرمایه را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس واگذار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس واگذار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید