فرمانده نیروی دریایی ارتش: به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در مجموعه نیروی دریایی به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم که این این اتفاق این امکان را به ما خواهد داد تا تعداد بیشتر موشک ها را بر روی عرشه کشتی ها جای دهیم تا اهداف بیشتر و متنوع تری را مورد اصابت قرار دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش: به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش (نداجا) در گفت وگویی تلویزیونی با اشاره انجام تمرین رزم سطحی شهدای رمضان توسط این نیرو در محدوده شمال اقیانوس هند و دریای عمان اظهار کرد: در مجموعه موتورهای موشکی نیروی دریایی ارتش قطعاً تغییراتی اتفاق خواهد افتاد که این موتورها باید درجه حرارت بالاتر در زمان طولانی تر را تحمل کند.

وی اضافه نمود: در سامانه های سوخت رسانی و سیستم های راهنمایی ناوبری نیروی دریایی ارتش نیز قطعا تغییراتی خواهیم داشت.

فرمانده نداجا گفت: امروز به برد موشکی 300 کیلومتر دست پیدا کردیم و به زودی به برد خیره نماینده بسیار بیشتر نیز دست خواهیم یافت.

امیر خانزادی با بیان اینکه ساخت موشک های نسل طلاییه در برنامه نیروی دریایی ارتش واقع شده است، گفت: حرکت در مجموعه نیروهای مسلح به صورت شبانه روزی و تساعدی است موشک هایی که امروز به صورت کروز استفاده کردیم از نسل مادون صوت هستند و نزدیک به سرعت صوت پرواز می نمایند.

وی با بیان اینکه به زودی به نسل موشک های فراصوت دست می یابیم، گفت: در آینده نزدیک فراوری موشک های سوپر سونیک را در دستور کار خواهیم داشت که در آن ها موتورهای جدید از نسل توربوفن به کارگیری خواهند شد تا با سرعت چند برابر صوت حرکت نمایند.

فرمانده نداجا اعلام نمود: در مجموعه نیروی دریایی به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم که این این اتفاق این امکان را به ما خواهد داد تا تعداد بیشتر موشک ها را بر روی عرشه کشتی ها جای دهیم تا اهداف بیشتر و متنوع تری را مورد اصابت قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرمانده نیروی دریایی ارتش: به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده نیروی دریایی ارتش: به دنبال عمود پرتاب کردن موشک ها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید