لوئیس همیلتون: لائودا در هر رقابت فرمول یک در ذهن من است

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، قهرمان چندین دوره فرمول یک گفت در هر رقابتی نیکی لائودا، اسطوره اتریشی در ذهن اوست.

لوئیس همیلتون: لائودا در هر رقابت فرمول یک در ذهن من است

به گزارش وبلاگ جمال سیدی و به نقل از خبرگزاری فرانسه، نیکی لائودا، دارنده 3 عنوان قهرمانی فرمول یک و اسطوره نامدار این رقابت ها ماه می سال گذشته میلادی درگذشت. او که در سال های پایانی عمرش به عنوان رئیس اجرایی افتخاری تیم مرسدس آلمان فعالیت می کرد نقش مهمی در موفقیت های تاریخی لوئیس همیلتون داشت. این راننده انگلیسی پس از جدایی از مک لارن در سال 2013 و پیوستن به تیم مرسدس آلمان توانست 5 عنوان قهرمانی در سال های 2014، 2015، 2017، 2018 و 2019 کسب کند.

راننده تیم مرسدس آلمان گفت: نیکی لائودا در آن سال ها مرا متقاعد کرد بخشی از تیمی باشم که توانمندی موفقیت را دارد. من از او قدردانی می کنم و همیشه نیکی را دوست خواهم داشت. او در هر رقابت فرمول یک در ذهن من است.

لوئیس همیلتون اضافه کرد: بهترین خاطره های من از نیکی لائودا به احتمال فراوان مربوط به صحبت های مان در روزهای نخست هست. ما در سال 2012 شروع به صحبت کردیم و به خاطر دارم زمانی که در خانه بودم او با من تماس گرفت. نیکی لائولا تلاش می کرد تا من را برای جدایی از مک لارن و پیوستن به تیم مرسدس آلمان متقاعد کند. اتفاق خیلی خوبی است وقتی تماسی از طرف قهرمان جهان و نماد فرمول یک مثل نیکی لائودا دریافت می کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوئیس همیلتون: لائودا در هر رقابت فرمول یک در ذهن من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوئیس همیلتون: لائودا در هر رقابت فرمول یک در ذهن من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید