ماجرای رژه و تیراندازی موتورسواران در شادگان چه بود؟

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، خبرنگاران/خوزستان سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به اقدام به تیراندازی تعدادی موتورسوار در یکی از خیابان های حاشیه ای این شهر گفت: تا به امروز 9 نفر در این خصوص دستگیر شده اند.

ماجرای رژه و تیراندازی موتورسواران در شادگان چه بود؟

امید صبری پور در گفت وگو با وبلاگ جمال سیدی، در مورد اخبار منتشرشده مبنی بر رژه عده ای موتورسوار و اقدام به تیراندازی در شادگان، اظهار کرد: دو روز پیش تعدادی موتورسوار به دلیل اختلافات طایفه ای و در پی اجرای حکم قصاص و اعدام یک نفر، در یکی از خیابان های حاشیه ای شادگان اقدام به تیراندازی هوایی کردند. حین این اقدام، تعدادی موتورسوار دیگر نیز در حال تردد در خیابان بودند و رژه ای در کار نبود.

وی با بیان اینکه این تیراندازی ها مصدومی بر جای نگذاشت، اضافه کرد: در پی این حادثه و ایجاد بی نظمی در شهرستان، جلسه شورای تامین شادگان تشکیل و نیروی انتظامی به صورت جدی ورود کرد و عاملان این تیراندازی شناسایی شدند.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: تا به امروز در این خصوص 9 نفر دستگیر، 15 دستگاه موتورسیکلت توقیف و تعدادی اسلحه، کشف و ضبط شده است و دستگیری بقیه عاملان یا تاییدکنندگان این تیراندازی در دستور کار است.

صبری پور اضافه کرد: در حال حاضر نظم و انضباط در شادگان برقرار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ماجرای رژه و تیراندازی موتورسواران در شادگان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای رژه و تیراندازی موتورسواران در شادگان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید