اخبار اقتصادی

ساخت 60 شناور داخلی تا سرانجام سال در دستور کار

خبرنگاران/هرمزگان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برنامه های توسعه ای این سازمان در راستای افزایش میزان تجارت دریایی و سرمایه گذاری بنادر شرق استان هرمزگان، گفت: با توجه به نیاز حوزه دریایی کشور، هم اکنون 26 فروند شناور درحال ساخت داریم...

5 اسفند 1399

خبرنگاران اقتصاد مقاومتی سرمایه کشور برای عبور از بحران هاست

زاهدان- خبرنگاران- معاون اول رییس جمهوری گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین امکانات و ابزاری بوده که در اختیار این دولت از ماه های اول شروع بکار قرار گرفت و یک سرمایه بزرگ برای عبور کشور از بحران های به وجود آمده است.

25 بهمن 1399

برنامه آموزشی رایانه ای برای بچه ها دارای مشکل خواندن و نوشتن

دانشمندان دانشگاه توبینگن آلمان یک برنامه آموزشی ایجاد نموده اند که به افراد دارای مشکل خواندن و املا یاری می نماید تا از کودکی با یاری یک بازی بر این مشکل غلبه نمایند.

22 بهمن 1399

بانک ایران زمین، برای فعالیت در سازمانی پیشرو دعوت به همکاری در حوزه ارزی و بین الملل می نماید

بانک ایران زمین، به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر ادارای، در واحد امور ارزی ستادی، در استان تهران دعوت به همکاری می نماید.

19 بهمن 1399

اعتراض کوبا به قرار دریافت نام این کشور در لیست کشورهای حامی تروریسم آمریکا

کوبا از کوشش های آمریکا برای قرار دادن این کشور در لیست کشورهای حامی تروریسم انتقاد کرد؛ اقدامی که در حال حاضر توسط دولت ترامپ در نظر گرفته شده است و می تواند دیپلماسی جو بایدن رئیس جمهوری منتخب را پیچیده کند.

18 بهمن 1399

مردانی: ورودی بیمارستان ها یک چهارم کاهش پیدا کرد

فوق تخصص بیماری های عفونی گفت: ورودی به بیمارستان ها به یک چهارم کاهش پیدا نموده و موارد بستری هم خیلی کم شده است.

14 بهمن 1399

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز، نرخ یورو افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز شنبه 29 آذرماه بیان کرد که بر اساس آن نرخ 17 ارز افزایش و 18 ارز کاهش یافت. نرخ 12 ارز نیز ثابت ماند.

12 بهمن 1399

خبرنگاران 38 طرح سرمایه گذاری در سبزوار به تصویب رسید

سبزوار- خبرنگاران- معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری سبزوار گفت: به منظور حمایت از سرمایه گذاران، 38 طرح در قالب تفاهم نامه مالی در این شهرستان تصویب شده است.

10 بهمن 1399

حزب الله و جریان آزاد ملی لبنان در جهت تقویت روابط دو جانبه

به گزارش خبرنگاران، شبکه المیادین گزارش داد که یک نشست از طریق ویدئو کنفرانس میان سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله و جبران باسیل رئیس جریان آزاد ملی لبنان برگزار شده است.

8 بهمن 1399

تربیت فمینیستی پسران؛ احتیاج جامعه امروز!

با تربیت پسران و دخترانی که نگاهی برابر و انسانی به زنان و مردان دارند هم به فرزندتان و هم به جامعه یاری خواهید کرد.

7 بهمن 1399

احتمال خطر بحران بر اداره شهرها در آینده با مصوبه مالیات بر ارزش افزوده

شهر: سهم کلانشهرها از مالیات و عوارض در لایحه مالیات بر ارزش افزوده کاهش پیدا نموده است و یک بحران جدی برای اداره شهرها در آینده رخ خواهد داد، مگر اینکه در لایحه درآمدهای پایدار جبران گردد چرا که این دو لایحه هم پوشانی داشتند.

27 دی 1399

با تفریحات رایگان سیدنی آشنا شوید

مکان های دیدنی فراوانی برای بازدید در سیدنی وجود دارد و شاید تصمیم گیری برایتان سخت باشد که از کدام یک شروع کنید یا اینکه چگونه بدون ورشکسته شدن به خانه برگردید! به همین دلیل فهرستی از جاذبه ها و تفریحات رایگان سیدنی را در ادامه برایتان آماده کرده ایم...

11 دی 1399

توزیع روزانه 950 تن مرغ منجمد و گرم از امروز در بازار

خبرنگاران : مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای اطلاع داد.

7 دی 1399

خبرنگاران 13 سال انتظار برای تحویل دریافت کلید خانه

تهران- خبرنگاران- مشارکت کنندگان پروژه حکیم تهران 13 سال است که چشم انتظار دریافت کلید خانه خود و خانه دار شدن هستند.

6 دی 1399

(ویدیو) دستفروشی قهرمان کشتی دنیا در اندیمشک!

خبرنگاران- اینکه شرایط همه قهرمانان و مدال آوران ایرانی در رقابت های جهانی چندان گل و بلبل نباشد عجیب نیست؛ با این حال، اینکه استعداد های خارق العاده دیروز به حال خود رها شوند و نتوان به شکوفایی بیشتر آن ها پرداخت نگران کننده است؛ یکی از همین قهرمان ها...

3 دی 1399

شغل جدید در روزهای کرونایی ، نگهداری از بیماران کرونایی، چند؟

هزینه گزاف نپردازید! شبانه روزی و در تمام نقاط تهران، دلسوزانه ترین مراقبت بیمار را با ما تجربه کنید!، کمک رسانی و همراهی بیمار کرونا خود را به ما بسپارید؛ این جملات را بگذارید کنار دو عکس اسلایدی؛ اولی فردی را نشان می دهد که گان بیمارستانی به تن کرده،...

27 آذر 1399

تدوین اساسنامه شورای عالی موزه های دانشگاه تهران

خبرگزاری خبرنگاران- معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفت: اساسنامه شورای عالی موزه های دانشگاه تهران تدوین و به هیات رئیسه برای تصویب ارسال شده است.

26 آذر 1399

نخستین جلسه هیأت عمومی دیوان محاسبات برای بررسی بودجه 98 برگزار شد

اولین جلسه هیئت عمومی برای بررسی تبصره ها، بند ها و جزء های ماده واحده قانون بودجه سال 1398 کل کشور به ریاست بذرپاش برگزار گشت.

24 آذر 1399

معرفی منطقه توریستی کرفون؛ جاذبه ای دیدنی در شمال ایران

منطقه توریستی کرفون کجاست؟ایران کشوری زیبا است که زیبایی آن تنها منحصر به طبیعت شمال کشور نیست. اما همه ما این را می دانیم که شمال ایران نه تنها در کشور خودمان بلکه در دنیا نیز بسیار معروف و بی نظیر است. مناطق ساحلی زیبایی که در کرانه دریای خزر قرار گرفته...

24 آذر 1399

جشنواره تئاتر تک نفره دیوار، آنلاین برگزار خواهد شد

تهران (پانا) - جشواره تئاتر تک نفره دیوار در دو بخش آثار فارسی و انگلیسی به صورت برخط از اول تا دهم دی برگزار خواهد شد.

23 آذر 1399
تعداد: (110)