مسائل آمریکایی ها برای حضور در جهانی 2020، عدم شرکت یکی از قطب های کشتی در مسابقات؟

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، فدراسیون کشتی آمریکا که مخالف برگزاری مسابقات جهانی 2020 بود، هنوز موضع رسمی خود را در خصوص تصمیم اخیر اتحادیه جهانی اعلام نکرده است.

مسائل آمریکایی ها برای حضور در جهانی 2020، عدم شرکت یکی از قطب های کشتی در مسابقات؟

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، پیش از این فدراسیون های کشتی ایران و آمریکا مخالفت خود با برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 را اعلام نموده بودند. دلیل این موضوع نیز شرایط سخت هر دو کشتی در روبروه با ویروس کرونا بود و اینکه اعتقاد داشتند برگزاری مسابقات جهانی سلامت خانواده کشتی سراسر جهان را با مخاطره روبرو خواهد نمود.

با این وجود اتحادیه جهانی کشتی در آخرین تصمیمی که به فدراسیون های ملی خاطرنشان کرد، از برگزاری پیکارهای جهانی 2020 در آذر ماه امسال در صربستان اطلاع داد. ضمن اینکه زمان برگزاری رقابت های جهانی جوانان و امیدها نیز اعلام شده است.

همانطور که در ایران همچنان سالن های کشتی تعطیل هستند و کشتی گیران اجازه تمرین گروهی را ندارند، در آمریکا نیز کشتی تعطیل شده و قهرمانان ملی این کشور نیز در قرنطینه خانگی تمرینات بدنی شان را دنبال می نمایند.

در این شرایط بعید نیست که آمریکایی ها حتی به عدم شرکت در مسابقات جهانی پیش رو فکر نمایند و پیش از این نیز مقامات کشتی این کشور تاکید نموده اند که نمی خواهند جان هیچ کدام از قهرمانان شان را به خطر بیندازند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مسائل آمریکایی ها برای حضور در جهانی 2020، عدم شرکت یکی از قطب های کشتی در مسابقات؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل آمریکایی ها برای حضور در جهانی 2020، عدم شرکت یکی از قطب های کشتی در مسابقات؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید