کرونا فقیران را فقیرتر و ثروتمندان را ثروتمندتر می نماید

به گزارش وبلاگ جمال سیدی، صندوق بین المللی پول پیش بینی خود را درباره رشد جهانی برای سال 2020 اصلاح نموده است و هشدار داد که تا بهبودی راهی طولانی نامساعد و نامعلوم در پیش است.

کرونا فقیران را فقیرتر و ثروتمندان را ثروتمندتر می نماید

به گزارش وبلاگ جمال سیدی و به نقل از راشاتودی، صندوق بین المللی پول پیش بینی خود را درباره رشد دنیای برای سال 2020 اصلاح نموده است و هشدار داد که تا بهبودی راهی طولانی نامساعد و نامعلوم در پیش است.

این گزارش می گوید، چشم انداز در بعضی از بازارهای در حال ظهور و اقتصادهای در حال توسعه به طور قابل توجهی بدتر شده است.

توبین اسمیت که مدیر عامل مؤسسه تحقیقاتی تحلیلی ترنسفورمیتی ریسرچ می باشد، در مصاحبه با راشاتودی گفت: در زمان کوتاهی اگر کاملاً هماهنگ کوشش کنیم می توانیم 1 تا 2 تریلیون دلار از آنچه که اوراق قرضه سبز می نامیم و توسط پروژه های انرژی پشتیبانی می شوند و پایدار و ماندگار هستند، سرمایه جمع آوری کنیم.

اسمیت اشاره نمود: آی ام اف به ما می گوید که اقدامات جداگانه پاسخگو نیست، پاندمی همه را تحت تأثیر قرار داده نه یک کشور واحد.

او اضافه نمود: متأسفانه در شرایطی اینچنینی فقیران فقیرتر شده و ثروتمندان ثروتمندتر می شوند.

اسمیت در خصوص برنامه های ایالات متحده صحبت کرد که قبلاً آفریقایی ها را برای تحصیل به ایالات متحده می آوردند، اما اکنون قانونی وضع شده است که جلوی این امر را گرفته است. اسمیت اضافه نمود همه کشورهای دنیا باید به افراد فقیر یاری نمایند تا از این بحران خارج شوند، تنها در این صورت ما اقتصاد بهتری برای همه خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کرونا فقیران را فقیرتر و ثروتمندان را ثروتمندتر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا فقیران را فقیرتر و ثروتمندان را ثروتمندتر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید